Navrhujeme so sklom …

Pretože sklo je inovatívny a úžasný materiál, ktorého existencia je nevyhnutná v každodennom živote. Sklo si našlo cestu ku nám všetkým. Vidíme a vnímame ho na každom kroku.

Napište nám

 

O nás

Už viac ako 12 rokov sa usilujeme o spoľahlivosť, kvalitu a najlepšiu spoluprácu s našimi zákazníkmi a partnermi. Neustále sledujeme cestu kombinácie tradičného remesla a moderných výrobkov. Vždy s rovnakým dopytom po najvyššej kvalite. Na trhu pôsobíme už od roku 2005, kedy sme sa po niekoľkých rokoch úspešného pôsobenia rozhodli založiť spoločnosť CELOSKLO s.r.o. Naša spoločnosť sa spolieha na riešenia šité na mieru pre každý projekt a tým dosahujeme najlepšie výsledky pre našich klientov. Poskytujeme kompletné realizácie sklenených dverí, sklenených stien, skleneného zábradlia, obkladov a ďalších. Realizácie vykonávame vrátane konzultácií, zamerania, výroby, montáže a následného servisu. V porovnaní so štandardnými ponukami na trhu sa zameriavame na kvalitu v súvislosti s našimi komplexnými službami. Každý výrobok prispôsobujeme okolnostiam našich zákazníkov , ktoré individuálne vyhovujú ich želaniam a možnostiam.

Našou prioritou nie je čo najväčšie množstvo zákaziek, ale ponúkať zákazníkom špičkový servis a radosť z výslednej realizácie. Preto ručíme za dodané materiály a používame jedno z najkvalitnejších kovaní DORMA.

čo ďalej

PONÚKAME

NAVRHUJEME UNIKÁTNE RIEŠENIA PRE VÁŠ BIZNIS A DOMOV

Ponúkame zákazníkom sklenené systémy pre moderný interiér a exterier

VYKONÁME PROFESIONÁLNY SERVIS OKIEN A DVERÍ

Nastal čas na výmenu okien a dverí? Vďaka správnemu servisu, ktorý ponúkame ušetríte za nové okná a dvere.

HĽADÁME LEPŠIE MOŽNOSTI

Naša kovovýroba zahŕňa aktivity v rôznych oblastiach s kompletnou výrobou a montážou