Sklenené sprchové kúty na mieru

Prispôsobíme sklenený sprchovací kút vášmu priestoru – nie je potrebné nič búrať.

Napíšte nám

U nás máte možnosť si vybrať z veľkého množstva prevedení dekorov a skiel, ktoré ponúkame. Všetko záleží len na vašich plánoch a predstavách. Výroba na mieru prináša oproti typovým sprchovým kútom niekoľko zaujímavých výhod:

✓ Môžeme sa prispôsobiť šikmým stropom.
✓ Vyrobiť atypickú výšku pre zarovnanie podľa škáry obkladov.
✓ Dodáme sklenený sprchovací kút, ktorý bude jedinečný v každom detaile.

V prípade otváraných alebo posuvných dverí zabezpečujeme zákazkovú výrobu celosklenených sprchovacích kútov podľa vašich predstáv. Najčastejšie sú dodávané sprchové kúty v tvare L , alebo U a to jak s otváranými aj posuvnými dverami.

Typy skiel

Sprchové kúty alebo zásteny sú vyrobené z bezpečnostného tvrdeného skla. Je možnosť použiť skla číre alebo matné – nepriehľadné. Na skla je možné aplikovať povrchovú úpravu AQUA-STOP pre lepšie stekanie vody z povrchu skla.

Výhody sprchových kútov na mieru

  • Neobmedzené portfólio skiel a farieb. Vyberte si sklo v čírom alebo matnom prevedení, prípadne v rôznych farebných kombináciách. Chcete mať na skle vlastné motívy či nápisy? Moderné technológie spracovania skla umožňujú splniť rozmanité požiadavky na farbu, tvar a povrchovú úpravu skla.
  • Variabilita tvarov a typov. Steny kúta či dvere sprchovacieho kúta môžu byť rovné alebo zaoblené. Je možné si vybrať otváracia časť s posuvným systémom, alebo klasicky otváracie dvere, otočné či skladacie. Je možné vyrobiť takmer akýkoľvek tvar a dosiahnuť tak výnimočný vzhľad.
  • Priestorová adaptabilita. Prispôsobíme sklenený sprchovací kút vášmu priestoru – nie je potrebné nič búrať. Sprchové kúty vyrábame aj do priestorov neštandardných rozmerov. Je možné zvoliť rôzne varianty vyhotovenia, napríklad kút celosklenený, štvrť kruhový alebo rohový, úplne podľa vašich potrieb a vkusu.

Aké používame kovania

Konkrétne kovanie vám odporučíme podľa prevedenia vášho sprchovacieho kúta. Veľmi obľúbené sú napríklad sprchové zásteny so skrytým profilom v strope, umiestnené od podlahy až po strop, alebo napríklad otvorené sprchové kúty.

Škáry na podlahe a ku stene väčšinou riešime transparentným tesnením alebo pomocou sanitárneho silikónu.

Naše realizácie

Sklenené zásteny vyrobené na mieru – sprchový kút

Sklenená sprchová zastená na mieru v kúpeľni rodinného domu v podkroví

Napíšte nám vaše požiadavky a my vám obratom pošleme cenu za realizáciu